Szybkie płatności WooCommerce

W dzisiejszych czasach Internet jest nieodzownym elementem funkcjonowania wielu przedsiębiorstw, zarówno handlowych, jak i usługowych, a także osób fizycznych. Szybkie płatności online umożliwiają opłacanie zamawianych towarów bądź usług w kilka minut, bez poszukiwania portfela w czeluściach torby podręcznej, bądź przeszukiwania portmonetki w celu skolekcjonowania odpowiedniej ilości monet. W dobie wszechobecnej komputeryzacji i dążności do skrócenia czasu wszystkich codziennych czynności, szybkie płatności internetowe wydają się być naturalnym rozwiązaniem.

Zasady dokonywania płatności w e-handlu, najogólniej rzecz ujmując, zależą od wybranej metody płatniczej, mimo, że wybór jest stosunkowo szeroki, to nie wszystkie są przyjazne. Najchętniej finalizujemy zakupy w sklepach internetowych za pomocą szybkich płatności, stąd też przedstawiamy Państwu poszczególne typy oraz sposoby ich integracji w sklepach opartych o WooCommerce.

W dzisiejszych czasach Internet jest nieodzownym elementem funkcjonowania wielu przedsiębiorstw, zarówno handlowych, jak i usługowych, a także osób fizycznych. Szybkie płatności online umożliwiają opłacanie zamawianych towarów bądź usług w kilka minut, bez poszukiwania portfela w czeluściach torby podręcznej, bądź przeszukiwania portmonetki w celu skolekcjonowania odpowiedniej ilości monet. W dobie wszechobecnej komputeryzacji i dążności do skrócenia czasu wszystkich codziennych czynności, szybkie płatności internetowe wydają się być naturalnym rozwiązaniem.

Zasady dokonywania płatności w e-handlu, najogólniej rzecz ujmując, zależą od wybranej metody płatniczej, mimo, że wybór jest stosunkowo szeroki, to nie wszystkie są przyjazne. Najchętniej finalizujemy zakupy w sklepach internetowych za pomocą szybkich płatności, stąd też przedstawiamy Państwu poszczególne typy oraz sposoby ich integracji w sklepach opartych o płatności WooCommerce.

Blik w Przelewy 24 – jak działa + integracja

Blik jest coraz popularniejszym w Polsce systemem do płatności mobilnych. Umożliwia płacenie za zakupy w sklepach internetowych i stacjonarnych, przelewy między bankami, a także wypłaty gotówki w bankomatach bez kart. Żeby z niego korzystać, wystarczy na telefonie zainstalować i aktywować aplikację …

Bezpieczeństwo w Przelewy24 to podstawa. Dlaczego transakcje w Przelewy24 są bezpieczne?

Szybkie płatności przez internet stały się dla nas codziennością, czymś tak naturalnym, że nawet nie zastanawiamy się, jak wyglądają kwestie związane z bezpieczeństwem tego typu transakcji. Przyjrzyjmy się zatem bliżej, jak zabezpieczane są płatności w Przelewy24, czyli jednym z najpopularniejszych …